Menu Zavřít

Proč by tě tahle pozice měla zajímat

Zúčastni se vývoje komplexních webových řešení pro Vemu – nejrozšířenější personální a mzdový software v ČR i na Slovensku, jenž už přes 30 let pomáhá firmám všech oborů a velikostí. I díky tobě budeme moci Vemu posouvat dále.

1

Možnost zúčastnit se všech fází vývoje webu

Dostaneš se nejen k návrhu UI a souvisejícím nástrojům, ale také si vyzkoušíš vývoj jednotlivých aplikací a programování v Pythonu. V neposlední řadě budeš pracovat i na vylepšování kva ...

2

Flexibilita a bohaté benefity

Pracuje se ti lépe v kanceláři, nebo máš radši home office? U nás si obojího užiješ přesně půl na půl v kombinaci s pružnou pracovní dobou, kterou snadno skloubíš se svým osobním životem. Jako bo ...

3

Svoboda profesního rozvoje

Baví tě spíše core platformy, nebo se vidíš jako vývojář mobilních aplikací? U nás rozvoji meze neklademe a závisí jen na tobě, co se budeš chtít učit a jakým profesním směrem se vydáš. ...

4

Prostor pro uplatnění zkušeností

Pokud už jsi někdy pracoval/a na backend vývoji v Pythonu, dáme ti příležitost tyto znalosti naplno využít a nadále rozvíjet.

5

Pohodové prostředí malého týmu

Těšíme se na tebe v sehraném šestičlenném týmu React a Python developerů, kde dbáme na kamarádskou atmosféru a nic zbytečně nehrotíme.

Co budeš určitě potřebovat:

  • 3+ let praxe s programováním BACKENDU v Pythonu
  • zkušenosti s vývojem rozsáhlého IS/ERP či komplexních aplikací
  • znalost principů objektově orientovaného programování
  • zájem o spolupráci na klíčovém a dlouhodobém projektu

Náplň tvé práce trochu víc technicky :

  • Práce s technologiemi Python 3.11, GraphQL
  • Tvoříme si vlastní prezentační jazyk DSL
  • Navrhujeme a programujeme jednotlivé komponenty backendu v Pythonu
  • Vyvíjíme komplexní aplikace
  • Vylepšujeme kvalitu kódu a OOP

U nás získáš:

  • Skvělý kolektiv, kde si lidé navzájem pomáhají profesně i lidsky.
  • Cenné zkušenosti s návrhem a vývojem webových řešení.
  • Práci si po zkušební době zkombinuješ rovným dílem z domu + kanceláře (hybridně)
  • Flexibilní pracovní dobu, se kterou je udržení work-life balance hračka
  • Stabilní zázemí jedné z největších IT firem ve střední Evropě.
Neomezená dovolená

Zdravotní volno

Stravenkový paušál

Karta MultiSport

Home office

Home office

Flexibilní pracovní doba

Firemní vzdělávání

Cafeterie

Cafeterie

Někdy zvolíme trochu jiný postup,
ale obvykle čekají kandidáty tyto 3 kroky:

1

Napíšeme si

Odpověz nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajímá nás jen pár věcí a tvůj životopis.

2

Zavoláme si

Online nebo po telefonu se tě doptáme na několik doplňujících otázek.

3

Potkáme se

Potkáš se s náborářem i budoucím manažerem, se kterými detailně probereš vše důležité.

Máš o pozici zájem? Just sey it!

Marcela Slováková, Recruiter