Skrýt formulář
MENU Zavřít

C# vývojář pro online ERP Vario

Připravujeme zcela nový webový přístup do našeho, uživateli velmi oblíbeného ERP systému Vario, a to jak přes desktopové, tak i mobilní internetové prohlížeče. Práce na tomto projektu přináší celou řadu zajímavých výzev ať už jde o zcela nový UX návrh, nebo o zpracování back-endu.

Do našeho týmu hledáme kolegu, který umí rutinně používat jazyk C#, nejsou mu cizí pojmy jako Entity Framework či MVC, má k řešení problémů kreativní přístup a v jedné osobě spojuje schopnost týmové spolupráce a individuální zodpovědnosti a hrdosti na svoji práci.

Náplň práce

  • Vývoj back-endu ERP aplikace v ASP.NET a Entity Framework
  • Spolupráce s front-end vývojáři
  • Spolupráce na návrzích řešení

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Středně pokročilou znalost jazyka C# a technologie LINQ
  • Praktickou zkušenost s používáním databází MS SQL Server
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Výhodou je znalost dalších jazyků a technologií patřících do rodiny technologií ASP.NET

Pracujeme, abychom žili

Solitea se řadí mezi evropskou IT špičku, přesto pracujeme v malých týmech s rodinnou atmosférou. V našem týmu Varia si všichni tykáme. Nikdo z nás si na nic nehraje, nejsme solitéři, a naopak všichni dohromady táhneme za jeden provaz.

Ač jsme vyznavači strategie práce Hybrid working, tak spousta z nás stejně pravidelně dochází do kanceláře, protože nám to tak vyhovuje.

Více o nás a našem Variu se dozvíte na https://www.vario.cz/prace/

Co Vám můžeme nabídnout

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick day
  • Flexibilní pracovní dobu bez přesčasů
  • Tým 30 lidí s rodinnou atmosférou
  • Zázemí velké IT firmy se silným postavením na evropském trhu
  • Část benefitů ve variabilní formě
  • Relax zóna se stolním fotbálkem či ping pongem
  • A mnoho dalších benefitů, které najdete na https://solitea.com/cs-cz/kariera/benefity

Těšíme se na Vás :-)

Máte o pozici zájem?
Kontaktujte mě.

Jitka Burdová
HR business partner
jitka.burdova@solitea.cz

Jak u nás vypadá výběrové řízení?

Někdy zvolíme trochu jiný postup, ale obvykle Vás
čeká těchto pět kroků.

Nabízená práce je v této lokalitě

Praha Rustonka

Naše funkční a moderní kanceláře na Rustonce jsou na ideální adrese v těsné blízkosti zastávky metra Invalidovna a čtvrti plné kaváren, restaurací a upravených veřejných prostranství.

Tato pobočka je bezbariérová.